Tooted

Segud

Hinnad alates: 7,5€/1m2/10mm (Hind alates 4 m³ ja kohaletoomine tasuta!)  Hinnale lisandub käibemaks 20%.

Meie kuivsegud koosnevad kõik looduslikest mineraalsetest side- ja täiteainetest ning ei sisalda polümeere ega muid kemikaale. Tänu spetsiaalsele termilisele ja mehhaanilisele töötlusele on liiva, savi ja paekivi mehaanilised ning keemilised omadused muutunud sedavõrd, et kokku saavad segud, mis töötavad paremini, kui analoogid. Kõik meie poolt pakutavad segud on kasutuses meie endi objektidel ja seega on retseptid nö karastunud tules ja mida aeg edasi, seda rohkem tuleb retsepte juurde ja olemasolevad muutuvad aina paremaks.

PS! Erinevad krohvi ja mördi kuivsegud on eeskätt mõeldud parandama konstruktsiooni eripäradest tulenevaid probleeme ja ei asenda puudulikke või mittetöötavaid ehituslikke sõlmi.

Mahukamateks töödeks saab vajaliku horisontaalse sundsegumasina rentida samuti meie käest.

Sokkel

Peatselt on meie valikusse tulemas ka sokli saneerimissüsteem SAMA. See aitab lahendada üha sagenevaid niiskusest ja sooladest tingitud krohvikahjustusi nii sise- kui välistingimustes.

Segumasin

Pakume nii müügiks kui rendiks horisontaalseid segumasinaid mis sobivad suurepäraselt nii Termokrohvi kui ka teiste ehitus segude valmistamiseks. Lähemalt saab segumasinatega tutvuda siin!